2024-06-15

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

Техаське тюнінг-ательє Hennessey продовжує розвивати лінійку божевільних тривісних пікапів. Американці взялися за пікап Ram TRX – вони створюють на його базі могутню шестиколісний машину під назвою Mammonth 6×6.

В базовій заводської специфікації Ram TRX 1500 має в своєму розпорядженні 6,2-літровий компресорний двигун V8 від Dodge серії Hellcat, потужність якого становить 702 к.с. Однак фахівці Hennessey замовили у тюнінг-ательє Mopar 7,0-літровий агрегат V8 серії Hellephant, який в базовій версії розвиває 1014 к.с.

Попрацювавши з ним, мотористи Hennessey вичавили з нього 1217 к.с. Завдяки такій віддачі Mammonth 6×6 стане наймогутнішим пікапом в історії ательє.

Під тривісну компоновку подовжать раму, бортові платформи та посилять підвіску. Під 1200-сильний двигун змінять трансмісію. Очікуються зміни і в дизайні – застосують оригінальні бампери і злегка перероблять світлотехніку.

“Ми дуже раді появі RAM TRX Mammonth 6×6 з двигуном Hellephant потужністю 1200 к.с. – це абсолютно божевільний проект, і саме тому ми за нього і взялися. Ми збираємося побудувати тільки три екземпляри, які, ймовірно, зроблять цей пікап найбільш ексклюзивним і найдорожчим з усіх”, – заявив засновник і генеральний директор Hennessey Джон Хеннессі.

Справка: Hennessey Performance Engineering – американський тюнінговий дім, що спеціалізується на модифікації спортивних автівок та суперкарів кількох марок, таких як Ferrari, Porsche, McLaren, Chevrolet, Dodge, Cadillac, Lotus, Jeep, Ford, GMC, Lincoln та Lexus. Заснований у 1991 році Джоном Хеннессі, їх основний заклад розташований на захід від Х’юстона, штат Техас.

Фірма фокусується на модифікації механічних компонентів для створення потужних автомобілів. Окрім високопродуктивних автомобілів, вони також налаштовують спортивні транспортні засоби, такі як Ford Raptor та Jeep Cherokee. Вони також працюють на розкішних автомобілях, таких як Bentleys, та автомобілях з м’язовою обробкою, таких як Dodge Charger та Challenger.

Джерело