2024-06-15

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

Tesla Inc. Supercharging Stations As Musk Mulls Privatisation Plans

ФОТО: Stefan Wermuth/Bloomberg via Getty Images

Зарядні станції Tesla Supercharger в Україні з’являться не раніше 2022 року

Зарядні станції Tesla Supercharger, можливо, все ж таки з’являться в Україні. Але вже не в ті терміни, які було окреслено раніше.

Нагадаємо, про плани встановити електрозаправки Tesla в Україні стало відомо ще у грудні 2018 року, коли нашу країну було включено до мапи розвитку мережі Supercharger. Навіть Ілон Маск підтвердив інформацію щодо намірів компанії вже у 2019 році заряджати електромобілі по всій Європі “від Ірландії до Києва”.

Проте навіть після цього обнадійливого повідомлення дива не сталося – позначки про майбутні зарядні станції Tesla Supercharger в Україні з року в рік залишалися в розділі “Майбутні плани”.

Навіть на початку 2020 року, коли з’явилося повідомлення про вже вирішене питання встановлення цих станцій для заряджання електромобілів, хотілося до останнього залишатися оптимістом, але днями стало відомо, що справа залишиться обіцянкою ще мінімум до 2022 року.

“Як би не прикро було це визнавати, але в приватному листуванні співробітник компанії Tesla Стівен Альтман-Річер (з департаменту розвитку бізнесу) повідомив нам, що компанія не має намірів будувати в Україні зарядні станції Tesla Supercharger до 2022 року, незважаючи на плани зробити це значно раніше”, – повідомила Марина Китіна, експерт транспортних інновацій в Офісі реформ при Міністерстві інфраструктури України на круглому столі “Електромобілі Made in Ukraine: міф чи реальність?” за організації Федерації автомобільної галузі України та Київського міжнародного економічного форуму.

Джерело