2021-12-02

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

bmw-x7

Стало відомо, як виглядатиме оновлений BMW X7

Шпигуни зняли прототип оновленого BMW X7. Судячи з маскувальної плівки, флагманський кросовер баварської марки змінить оформлення передньої і задньої частини кузова.

Довідка від Avtosota: компанія BMW почала свій відлік з 1916 році. Засновники Карл Рапп / Камілло Кастільоні / Франц Йозеф Попп. Штаб-квартира в м. Мюнхен, Німеччина. BMW (абревіатура від Bayerische Motoren Werke) – німецька автомобільна компанія. Володіє та виробляє міні-автомобілі та автомобілі Rolls-Royce. BMW є одним з трьох найбільш продаваних автомобілів класу люкс у світі, поряд з Mercedes-Benz та Audi.

bmw-x7

Терміни Beemer, Bimmer та Bee-em іноді використовуються як сленг для BMW англійською мовою, а іноді використовуються як синоніми для автомобілів та мотоциклів.
Прем’єра оновленого BMW X7 відбудеться в наступному році.

Новинка отримає ще більш велику решітку радіатора, інший капот і передній бампер в стилі седана сьомої серії, а фари розташуються трохи нижче, ніж зараз. Задній бампер теж оновиться, а ліхтарі змінять світлодіодний малюнок.

bmw-x7

Ймовірно, нинішні силові агрегати залишаться в строю, але стануть більш економічнішими. Не виключено і поява гібридної установки.

Джерело