2024-06-15

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

Uber Shuttle

Фото: U.S. Embassy Kyiv

У Києві припиняє роботу сервіс Uber Shuttle

Сервіс Uber Shuttle зупинить роботу 19 листопада. Компанія поверне клієнтам невикористаний баланс або ж його можна буде використати на будь-який інший сервіс Uber.

Чому альтернатива маршруткам Shuttle більше не працюватиме – не повідомляють. Проте відомо, що під час локдауну компанія вже призупиняла роботу.

Сервіс працював понад 2 роки

Компанія Uber повідомила, що сервіс Shuttle зупиняє роботу. Він працював у Києві 2,5 роки. Фірма гарантує, що поверне всім клієнтам невикористаний баланс пакетів Shuttle, дійсних станом на 19 листопада. Гроші надійдуть киянам на картку, з якої вони оплатили покупку.

Людям, які придбали пакет Shuttle за готівку, повернуть кошти у формі кредитів Uber. Їх можна буде використати на будь-який Uber сервіс в Україні.

Проте багато сервісів Uber надалі працюватимуть в Києві, зокрема UberX та Uber Comfort.

Що відомо про Uber Shuttle

Shuttle від Uber – це комфортабельне маршрутне групове таксі, зручний спосіб уникнути тісняви громадського транспорту, але при цьому не платити за тарифом звичайного таксі. З 14 травня сервіс запустили в Києві, для Європи це – пілотний проєкт.

Транспортний засіб на маршрутах Uber Shuttle не міг бути старшим за 2008 року випуску. Натомість мав 16 – 22 сидячих місць (стоячи їхати – не можна), справний кондиціонер і ремені безпеки на всіх сидіннях.

Курсували шатли з 7 години ранку до 21 години вечора кожні 15 хвилин. Ціна проїзду становила 15 – 30 гривень залежно від дистанції і маршруту.

Джерело