2024-06-15

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

Mitsubishi Airtrek

Mitsubishi Airtrek виявився клоном “китайця”

На подіум автосалону в Гуанчжоу компанія Mitsubishi викотить новий повністю електричний позашляховик, відродивши ім’я Airtrek.

При цьому новина виявилася клоном моделі китайського бренду Aion.

Це продукт спільного підприємства GAC Mitsubishi Motors Co і являє собою варіацію на тему моделі GAC Aion V. Хоча у Airtrek присутні фірмове “обличчя” Dynamic Shield, L-подібні світлодіодним задні ліхтарі та інші елементи дизайну японської марки.

GAC Aion V
GAC Aion V

Mitsubishi Airtrek має габарити 4600х1910х1690 мм – на 80 мм коротше, але на 50 мм ширше, ніж поточний Outlander. Колісна база дорівнює 2,83 метра міліметрів. Передні двері отримали великі написи EV, ручки зроблені висувними. Також будуть двоколірні легкосплавні диски, захисні пластикові накладки на колісні арки та контрастний чорний дах з люком.

Mitsubishi Airtrek

Двоколірним зробили і п’ятимісний салон, цифровою панеллю приладів і великим екраном інформаційно-розважального комплексу планшетного типу. Програмне забезпечення можна оновлювати “по повітрю”.

Mitsubishi Airtrek

Характеристики силової установки японці поки не опублікували, але повідомили, що “двигун, інвертор і редуктор об’єднані в єдиний легкий і компактний блок”. Споріднений Aion V розвиває близько 184 к.с. Батарея ємністю 70 кВт∙год забезпечує запас ходу 520 кілометрів, але збільшує масу кросовера до 1,9 тонни.

Збиратимуть електричний позашляховик буде спільним підприємством GAC Mitsubishi Motors в Китаї, продажі стартують навесні 2022 року. За межами Піднебесної Airtrek не з’явиться.

Mitsubishi Airtrek