2023-09-29

Авто Київ

Автомобільні новини, Новини авто, Автомобілі,

Infiniti QX80

Оновлений Infiniti QX80 2022 року

Компанія Nissan завершила чергове оновлення преміального позашляховика Infiniti QX80. Автомобіль в найближчі кілька тижнів надійде на американський ринок.

Nissan опублікував прайс-лист на свою новинку, призначену для США.

Infiniti QX80 буде доступний на американському ринку в трьох виконаннях за ціною від 70,6 тисячі доларів. Японська модель за замовчуванням комплектується мультимедійною системою з підтримкою мобільної техніки та 12,3-дюймовим сенсорним монітором, вбудованим в центральну консоль. Також для стартової модифікації підготували бездротову зарядку, навігацію з лінійними покажчиками, преміальну стереосистему, 13 динаміків, Електрорегульоване задні двері, колісні диски на 20 дюймів і передні крісла з підігрівом. В обробці сидінь стандартно використовується шкіра Nappa.

Покупцям запропонують унікальні декоративні вставки, які прикрашають салон, і колісні диски діаметром 22 дюйми. У топової версії, оціненої в мінімальні 82 235 доларів, з’являються стереосистема з 17-у динаміками, вентильовані крісла першого ряду й інше обладнання.

Під капотом Infiniti QX80 встановлюється колишній атмосферний двигун V8 об’ємом 5,6 літра. Його потужність становить 400 к.с., а максимальний обертовий момент досягає 560 Н * м, який за замовчуванням передається через 7-ступеневу автоматичну КПП на задні колеса. Повідомляється, що оновлений Infiniti QX80 надійде в інші країни до кінця поточного року.

Infiniti QX80

Infiniti QX80